YENİLENİYORUZ

YENİLENİYORUZ

“Kötü komşu ev sahibi yaparmış” atasözümüzden yola çıkarak biz de siz okurlarımıza daha iyi ulaşabilmek, haber alma ihtiyacınızı karşılayabilmek için yenileniyoruz.

 

Daha önce kullandığımız temada yaşadığımız sıkıntı, temanın içine gizli yerleştirilen bağlantı adresleri hem bizi hem de siz takipçilerimizi sıkıntıya düşürdü.

 

Zaman zaman paylaştığımız haberlerin linkleri (bağlanma adresleri) farklı yerlere yönlendirildiğinden sosyal medya ve arama motorlarında “sakıncalı” listeye alındığımızdan haberlerimizi sizlere sağlıklı bir şekilde ulaştıramadığımızı fark ettik.

 

O nedenle Mesut hocamızın da tam teknik desteğiyle (Köşe yazarımız Dr. Öğretim Görevlisi Mesut Koç) yenilenmeye karar verdik. Ve yeni önyüzümüz, zengin haber içeriğimiz ile karşınızdayız.

 

Daha önce olduğu gibi öncelik Bodrum, Milas, Yatağan, Kavaklıdere,  Menteşe, Marmaris, Datça, Ula, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman, Seydikemer ve Fethiye’den Muğla’nın tüm ilçeleri, komşu iller Aydın, Denizli, Burdur ve Antalya, zaman zaman da tüm yurttan sıcak haber, siyasi, ekonomi, güncel, politik, asayiş, magazin, sağlık, teknoloji, tarım, eğitim kısacası bizi ilgilendiren tüm haberlere yer vermeye çalışacağız.

 

Her türlü dilek ve temennilerinizi, görüş ve önerilerinizi, haber olmasını istediğiniz konuları “gazetefethiye@gmail.com” elektronik posta adresimize göndermenizi rica ediyoruz.

 

BATI AKDENİZ MEDYA

(www.gazetefethiye.com, www.batiakdenizmedya.com, Batı Akdeniz Gazetesi, Radyo Yaren)

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*