‘Yatağan İnönü Bulvarı çok yakında başlayacak’

‘Yatağan İnönü Bulvarı çok yakında başlayacak’

Muğla’da devam eden projeleri yerinde incelemek üzere Muğla’ya gelen Ulaştırma ve alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yatağan’a da uğrayarak İnönü Bulvarı projesinin son haline geldiğini çalışmaların en yakın zamanda başlayacağını söyledi.

Muğla’da devam eden projeleri yerinde incelemek üzere Muğla’ya gelen Ulaştırma ve alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, beraberinde, Muğla Valisi Orhan Tavlı,  AK Parti Muğla milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan ile birlikte Yatağan’a da uğradı. Bakan Adil Karaismailoğlu’na, Yatağan kaymakamı Hayrettin Çiçek, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve diğer ilgililer karşıladı.  Lise kavşağında, Bulvarın projesini Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ile birlikte inceleyen Bakan,  İnönü Bulvarı projesinin son haline geldiğini çalışmaların en yakın zamanda başlayacağını söyledi.

Amaçlarının Muğla’daki yatırımların tamamlanması Muğlaya güzel hizmetler vermek olduğunu belirten Bakan, Adil Karaismailoğlu, Üç yol kavşağında köprülü kavşak ve burada yapılmakta olan parkta da incelemeler yaptı. (MUSTAFA AKTAŞ/YATAĞAN)

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*