Yarım kalmıştı TAMAMLANACAK

Yarım kalmıştı TAMAMLANACAK

Muğla il genelinde yarım kalan ve devam eden ulaştırma ve altyapı yatırımlarının en kısa zamanda tamamlanacağını söyleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Her hafta bir açılış yapıyoruz” dedi. Yarım kalan Fethiye ve Seydikemer’i Antalya, Burdur, Denizli’ye bağlayan Yayla Yolu ve Karabe Tüneli’nin yanı sıra Fethiye-Kaş Karayolu’nun da tamamlanması müjdesi geldi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Muğla’da devam eden ve yeni yapılacak projeleri yerinde inceledi. Bakan Karaismailoğu, “Her hafta bir açılış yapıyoruz. Tabi bunların açılışlarını yetişmek mümkün değil. En önemlilerini, çok değerlilerini ve çok farklı olanlarının açılışlarını tören yapıyoruz” dedi.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz de Bakan Karaismailoğlu’na daha önce başlanan ama tamamlanamayan Fethiye ve Seydikemer’i Antalya, Burdur, Denizli’ye bağlayan Yayla Yolu ve Karabel Tüneli’nin yanı sıra Fethiye-Kaş Karayolu’nun durumu ile ilgili bir dosya sundu.  Bakan Karaismailoğlu, önceliği Yayla Yolu’ndaki heyelan bölgeleri olmak üzere, ardından tüneli ve bağlantı yollarını masaya yatıracaklarını söyledi.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*