Vali Tavlı, Fethiye’de İncelemelerde Bulundu

Vali Tavlı, Fethiye’de İncelemelerde Bulundu

Muğla Valisi Orhan Tavlı, ilçe ziyaretleri programı kapsamında Fethiye’yi ziyaret etti. Muğla Valisi Orhan Tavlı Fethiye’de resmi kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Muğla Valisi Orhan Tavlı Fethiye’de ilk ziyaretini Fethiye Kaymakamlığına yaptı. Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve kurum amirleri ile AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk tarafından karşılanan Muğla Valisi Orhan Tavlı; Fethiye Kaymakamlığı binası ve bahçesindeki peyzaj çalışmaları hakkında Kaymakam Eyüp Fırat’tan bilgi aldı. Kaymakamlık binasında da incelemelerde bulunan Muğla Valisi Orhan Tavlı; kaymakamlık makamına geçerek Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’tan ilçe ile ilgili bilgi aldı. Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat; ilçenin genel durumu, yatırım programları ve yürütülen çalışmalar hakkında Vali Orhan Tavlı’ya bilgi verdi.

Muğla Valisi Orhan Tavlı Fethiye Kaymakamlığı ziyaretinden sonra Fethiye Belediyesini ziyaret etti. Muğla Valisi Orhan Tavlı;  Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve başkan yardımcısı Oğuz Bolelli ile Zabıta Ekipleri tarafından törenle karşılandı. Muğla Valisi Orhan Tavlı başkanlık makamına geçerek Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile bir araya geldi. Muğla Valisi Orhan Tavlı ilçenin ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunduktan sonra beraberinde Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile birlikte; Fethiye Muhtarlar Derneği, Fethiye Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Muharip Gaziler Derneği, Fethiye Otelciler Birliği, Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığı, İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye şubesi, Telmessos Antik Tiyatrosu, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, TÜRSAB Batı Akdeniz Bölge Müdürlüğü ve Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyaretlerine devam eden Muğla Valisi Orhan Tavlı; Esenköy’de yapılmakta olan spor tesisleri ile M. Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulundu. Muğla Valisi Orhan Tavlı Fethiye’deki son ziyaretini Şehit Polis memuru Özgür Gümüş’ün babası İsmail Gümüş’ü ziyaret ederek; Fethiye programını tamamladı. Muğla Valisi Orhan Tavlı Perşembe günü tekrar Fethiye’ye gelerek kurum ziyaretlerine devam edecek.

 

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*