Seydikemer’de kilitli parke sezonu başladı

Seydikemer’de kilitli parke sezonu başladı

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Zorlar Mahallesi’nde kilit parke döşeme çalışması yaparak yolları güzelleştirmeye ve daha kullanışlı hale getirmeye devam ediyor.

Seydikemer Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin dört bir yanında başlattığı yol bakım çalışmalarına devam ediyor. Tam kadro sahada çalışan ekipler, ilçenin mahallelerinde, cadde ve sokaklarında yol bakım çalışmalarını sürdürüyor.

Zorlar Mahallesi Oyuk Mevkiine daha önce asfalt yaparak vatandaşların yol çilesini  sona erdiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yine aynı mevkiinde kilit parke çalışmalarına başladı. Zorlar Mahallesi Oyuk mevkiinde 3 kilometrelik alana kilit parke yapan ekiplerin çalışmalarını  Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak, Zorlar Mahalle Muhtarı Şaban Türkmen yerinde inceledi. Ekiplerin çalışmaları hakkında bilgi alan Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak, daha sonra mahalle muhtarı Şaban Türkmen ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Seydikemer Belediyesi olarak vatandaşların taleplerini yerine getirdiklerini belirten Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak, yol bakım çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*