Seydı̇kemer’ı̇n sevı̇len doktoru Sabri Erdoğan emeklı̇ oldu   

Seydı̇kemer’ı̇n sevı̇len doktoru Sabri Erdoğan emeklı̇ oldu   

Seydikemer’in sevilen ve başarılı doktorlarından Sabri Erdoğan emekliye ayrıldı. Erdoğan, doktorluk yaptığı 35 yıllık süre içinde ismini hastalarının ve çalışan personelinin kalbine yazdırmayı başararak efsane oldu.

Yaptığı başarılı işlerle hastalarını sağlıklarına kavuşturan Erdoğan, görev süresine Seydikemer’de başlayıp, Seydikemer’de noktalandırdı. Seydikemer’de 35 yıl boyunca büyük bir özveri ile çalışarak Seydikemerli vatandaşların kalbinde de taht kurdu.

BAŞKAN OTGÖZ’DEN  DR. SABRİ ERDOĞAN’A VEDA ZİYARETİ

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş, Ramazan Kaynak ve Seydikemer İlçe Sağlık Müdürü Gürsel Topal, emekliye ayrılan Dr. Sabri Erdoğan’ı Seydikemer Sağlık Ocağı’nda ziyaret etti. Ziyarette Pratisyen Dr. Sabri Eroğan’a, plaket  ve çiçek taktim edildi.

Bundan sonraki yaşamında başarılarının devamını dileyen Başkan Yakup Otgöz ; “Bugün buraya bizim için Efsaneleşmiş değerli doktorumuzun emekliye ayrılmasından dolayı hayırlı olsun ziyeretine geldik. Tam bir Seydikemer sevdalısı olan değerli doktorumuz bugüne kadar çok büyük hizmetler verdi. Emeklilik kararını üzüntüyle karşılıyoruz. Bu meslekte 35 yılını tamamlamış, Seydikemer halkı için büyük hizmetlerde bulunmuş ve ilçemiz aşığı olan doktorumuz Sabri Erdoğan’ın, akıllarımızda  en büyük hatırası Seydikemer’de göreve başlaması ve buradan hiç bir yere gitmeyerek emekli olması kalacak. Değerli doktorumuz 1985 yılında Seydikemer’de göreve başladı ve Seydikemer’de görevini noktalandırdı.Bizler gibi kendiside ilçemize sevdalanmış bir kişilik. Bizim için ve Seydikemer’imiz için yaptığı tüm hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Seydikemer sevdalısı değerli doktorumuza bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim” dedi.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*