Pınar’ın katili Cemal Metin Avcı’nın ailesi savcılıktan bakın ne istedi…

Pınar’ın katili Cemal Metin Avcı’nın ailesi savcılıktan bakın ne istedi…

Türkiye’yi sarsan Pınar Gültekin cinayetine tepkiler sürerken Gültekin’in katili Cemal Metin Avcı’nın ailesinin savcılıktan haberlerin önünün kesilmesi için gizlilik talebinde bulunduğu öğrenildi.

OdaTV’den Murat Sökdü’nün haberine göre, Türkiye’yi sarsan Pınar Gültekin cinayetine tepkiler sürerken katil Cemal Metin Avcı hakkında yeni gelişmeler yaşandı.

Gültekin’in katili Cemal Metin Avcı’nın ailesinin dikkat çeken bir adım attığı öğrenildi.

Muğla’nın tanınmış ailelerinden olan Avcı ailesi, son olarak haberlerin yapılmaması için savcılığa başvurup gizlilik kararı talebinde bulundu.

Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i vahşice katleden evli ve bir kız çocuğu babası olan 32 yaşındaki Cemal Metin Avcı, Muğla Ula’da “Cüce” adlı işletmesinin sahibi. Hunharca işlediği cinayette suçunu itiraf etmesinin ardından Muğla Adliyesi’ne getirilerek “canavarca hisle ve eziyet çektirerek adam öldürmek” suçlamasıyla adliyeye sevk edilen Gültekin, ardından tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Aslen Ankara’ı olan aile 25 yıl önce Muğla’ya yerleşerek ticarete atıldı. Avcı’nın babası Muğla’da Güven Motor Yenileme işletmesinin ortağı.

Avcı ailesinin cinayetin işlendiği bağ evine yakın olan komşuları, aileyi ve Cemal Metin Avcı’yı yıllardır tanıdıklarını, aile ve Cemal Metin Avcı’nın sakin insanlar olarak tanıdıklarını belirttiler.

Öte yandan, bir dönem sunuculuk yapan ünlü oyuncu Nurseli İdiz’in şirket tanıtım filmini sunduğu program ortaya çıktı. Programda, amcası olduğu öğrenilen S.A., Güven Motor’un Muğla şirketi hakkında röportaj verirken, Pınar Gültekin’in katili Cemal Metin Avcı da söz konusu programın bir bölümünde gözüküyor.

Görüntülerde, Katil Cemal Metin Avcı’nın torna tezgahında çalıştığı fark ediliyor.

İşte o programın ilgili kısmı:

 

https://odatv4.com/vid_video.php?id=90420

 

 

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*