Özgenur Avcıl 19 Eylül’e hazırlanıyor

Özgenur Avcıl 19 Eylül’e hazırlanıyor

Profesyonel dövüşçü Özgenur Avcıl 16 Eylül‘de çıkacağı maç için hazırlıklarını Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena’da antrenmanlarını aralıksız sürdürüyor. Profesyonel kariyerinde 18 maç 16 galibiyet 2 mağlubiyet 5 nakavt olan Özgenur Avcıl  19 Eylül’de Tv 8,5‘ta profesyonel boks maçına çıkacak.

Özgenur Avcıl “Koronavirüsten dolayı iptal olan maçlarımıza çıkamadık ve evde kaldığımız zaman zarfı içinde yeteri kadar antrenman yapamadım. İnşallah faaliyetler devam eder ve 19 Eylül‘de profesyonel boks maçına TV 8,5’ta çıkacağım bunla ilgili antrenman eksikliğimi Fethiye’de başarılı iki antrenörler Evren hoca ve Songül hoca ile beraber Arslan Fight Arena’da yoğun antrenmanlar yaparak antrenman eksikliğimizi tamamlamaya çalışıyorum. Maçımı kazanarak bu zorlu geçen süreçte moral ve motivasyon olmasını istiyorum” dedi.

Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena antrenörü Songül Ayten “Özgenur ile  güzel ve verimli antrenmanlar yaptık hem Fethiyemizin deniz kum güneşin tadını çıkardı hem de antrenmanların tadını çıkardık. Çıkacak olduğu Profesyonel Boks maçında başarılar dilerim.” dedi

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*