Oyun grubu, çocukları bekliyor

Oyun grubu, çocukları bekliyor

‘Her mahalleye bir oyun grubu’ sözü veren Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, sözünü tutarak bugüne kadar çeşitli mahallelerde çocuklar için 75 adet oyun parkı yaptı. En son Uğurlu Mahallesi’nin oyun grubu tamamlanarak çocukların kullanımına açıldı.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, ilçe ve mahallelerdeki çocuklara verdiği sözü yerine getirmeye devam ediyor. ‘Her mahalleye bir oyun grubu’ diyerek yola çıkan Başkan Otgöz, verdiği sözü yerine getirerek şimdiye kadar ilçeye bağlı mahallelerde toplam 75 oyun grubu yaptırdı.

“Çocuklarımıza  yine bir müjdemiz var” diyen Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “ ilçe ve mahallelerdeki çocuklarımıza bir söz vermiştik. Özellikle pandemi sürecinde evde sıkılan çocuklarımızın rahatça oynayabileceği alanlar yaratmayı boynumuzun borcu olarak gördük. Bu kapsamda en son Uğurlu Mahallesi’ndeki oyun grubunu tamamladık. Pandemi sürecinde iyice özlediğimiz, evlerinden çıkamayan yarının geleceği çocuklarımız için ne yapsak azdır. Güle güle kullanın çocuklar” şeklinde konuşarak açıklamada bulundu.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*