Nursel Özdemir’de Türkçe Pass Prep programı başlıyor

Nursel Özdemir’de Türkçe Pass Prep programı başlıyor

Özel eğitim alanında yaptığı yenilikler ve verdiği hizmetle bilinen Nursel Özdemir Kurumlarında okuma ve yazma güçlüğü çeken öğrencilere özel program hayata geçiyor.

Kurucu Salih Dündar’ın öncülüğünde kurumlarda görev alan eğitim kadrosunun uzmanlaşması ve hizmet içi eğitim faaliyetlerine verilen destek devam ediyor.

Son olarak Ankara’da düzenlenen Pass Bilişsel Müdahale Türkçe Prep kursuna giden Hatice Kübra Akkuş programı başarı ile bitirdi.

Pass Prep Uygulayıcı unvanı alan eğitimci kurs bitimi okuma ve yazma güçlüğü çeken öğrencilerle çalışmalara başladı. Eğitimci, kursa gitmesinde destek olan Salih Dündar’a ve eğitim surecinde emeği gece herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Kurucu Salih Dündar da: “Eğitimcilerimizin uzmanlaşması öğrencilerimizin gelişimi açısından oldukça faydalı olmaktadır. Pandemi nedeniyle kapalı olan okullarda öğrenciler okuma ve yazma becerilerinde gelişim göstermediğini görmekteyiz. Daha hızlı ve kısa yoldan nasıl öğretebileceğimizin peşine düştük ve yapılan bu kurslara katılımları teşvik ediyoruz. Kursu başarıyla tamamladığı için eğitimcimiz Kübra Öğretmenimizde teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Ayrıca önümüzdeki günlerde özel eğitim alanında farklı uzmanlaşma kurslarına uzmanlarımızı göndermeyi düşünüyoruz” dedi.

Prep Uzmanlarına yoğun ilgi gösteren veliler, çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirdiler.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*