Nursel Özdemir’de hizmet içi eğitim yapıldı

Nursel Özdemir’de hizmet içi eğitim yapıldı

Fethiye ve Seydikemerde bulunan Nursel Özdemir kurumlarında hizmet içi faaliyetleri sürüyor.
Eğitici eğitimleri kapsamında Elit Nursel Özel Eğitim ve Nursel Özdemir Özel Eğitim kurumlarında eğitim kadrosuna yönelik seminer düzenlendi. Seminer 9 Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri bölümü Din Psikolojisi Anabilim Dalı’nda görev alan Doç. Dr. Cihat Kısa tarafından gerçekleştirildi.

Akademik kariyerinde anne ve bebek üzerine çalışmalar yürüten Kısa, rehabilitasyon merkezinde destek eğitim alan öğrenci, veli ve eğitimcilerin içinde bulundukları durumun psikolojik faktörleri hakkında değerlendirmelerini aktardı.

Özel eğitim gereksinimli bir veliye yaklaşımın nasıl olması gerektiği ve nasıl ifade edilmesi gerektiği hakkında ince detaylara değindi.
Nursel Özdemir Kurumları kurucusu ve psikolojik danışmanı Salih Dündar da yaptığı açıklamada, “Dostluğumuzun eskiye dayandığı ve aynı zamanda meslektaşım olan Cihat Kısa’ya kurumlarımda vermiş olduğu seminer için çok teşekkür ederim. Sizlerin de bildiği gibi eğitimcilerimize yönelik seminerleri kurumlarımızda sık sık tekrarlamaktayız. Fakat Cihat Kısa hocamızın yapmış olduğu sunumdan sonra hepimizin hayatlarına bakış açısı değişmiştir.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*