Muhtar ve ailesinin testi pozitif çıktı

Muhtar ve ailesinin testi pozitif çıktı

Seydikemer’in Kayadibi mahallesi Muhtarı Yusuf Özbek ve ailesinin Covid-19 test sonuçları pozitif çıktı. Muhtar Özbek sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, karantinada olduğunu, telefonla da olsa mahalle halkının sorunlarının çözümüne yardımcı olacağını belirtti

Seydikemer’in Kayadibi mahallesi Muhtarı Yusuf Özbek, “Çok değerli Kayadibi Mahalle Halkımız ve değerli dostlarımız hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Ne kadar maske mesafe ve hijyen kurallarına uymaya gayret ettiysekte demekki yeterli olmamışız.  Biraz daha dikkatli olmamız gerekiyormuş dün yaptırdığımız   Covid 19 testimiz Ailem ve Çocuklarımız  pozitif çıktığından dolayı  14 gün evimizde karantinada bulunacağız. İnşallah sizler bu hastalığa yakalanmazsınız. Rabbim den tüm hastalara acil şifalar diliyorum. Mahalle halkımızla ilgili Benim yardımcı olabileceğim bir işiniz olursa elimden geldiğince telefonlada olsa yardımcı olmaya çalışacağım. Günün saatin hiç önemi yok. Her zaman arayabilirsiniz. Tüm halkımıza ve dostlarımıza sağlıklı günler dilerim.” dedi.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*