Muğla’da Operatör Daimi İşçi Alımı Kura Çekimi Yapıldı

Muğla’da Operatör Daimi İşçi Alımı Kura Çekimi Yapıldı

Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde Operatör kadrosunda Daimi İşçi olarak çalıştırılmak üzere 12 personel alımı için kura çekilişi yapıldı.

Orman Genel Müdürlüğümüzce Muğla Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere alımı yapılacak 12 personel için kura çekimi yapıldı. Muğla Orman ​Bölge Müdürlüğüne bağlı işyerlerinde Operatör kadrosunda Daimi İşçi olarak çalıştırılmak üzere; Muğla İli için 7 adet Greyder Operatörü, 3 adet Ekskavatör Operatörü, Aydın İli için 2 adet İş Makinesi Operatörü olmak üzere toplam 12 adet daimi işçi alımı kura çekimi 20 Ekim Salı günü gerçekleştirildi.

İşkur Muğla İl Müdürlüğünce müracaatları alınmasının ardından oluşan isim listelerinin kesinleşmesiyle birlikte 20 Ekim Salı günü Yılanlı Orman işletme Müdürlüğü bahçesinde noter huzurunda adayların katılımı ile kura çekilişi gerçekleştirildi.

“Kovid 19” önlemleri kapsamında açık alanda, sosyal mesafe, hijyen ve maske kullanımı gibi hususlara titizlikle riayet edilerek yapılan kura çekimi törenine Muğla Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Dursun, Personel Şube Müdürü Vedat Dayan, 2. Noter Yetkilileri ile işçi adayları katılım sağladı.

Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Dursun’un süreçle ilgili açıklayıcı bilgiler vererek adaylara hayırlı olsun temennisi ile başlayan çekilişte belirlenen kadrolar için kura çekimi gerçekleştirildi. Kura çekilişi Muğla Orman Bölge Müdürlüğü sosyal medya (https://www.facebook.com/ogmmuglaobm) hesabından canlı olarak yayınlandı. Ayrıca kura çekiminin tamamı kayıt altına alındı.

Noter huzurunda çekilen kura sonuçları ile evrak teslimi hakkındaki duyuru 20-25 Ekim 2020 tarihleri arasında Bölge Müdürlüğümüz (https://www.muglaobm.ogm.gov.tr) web sayfasında ilan edilecektir.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*