Künye

BATI AKDENİZ MEDYA

Akdeniz ile Ege’nin kesiştiği ‘yeryüzü cenneti’nin sınırları içerisinde yer alan Fethiye İlçesi’nde, 1999 yılında kurulan ve ilk göz ağrısı olan haftalık ‘Batı Akdeniz Gazetesi’yle yola çıkan Batı Akdeniz Medya, kısa bir süre içerisinde Bodrum’dan Seydikemer’e kadar uzanan bir alanda doğru, etkili, ilkeli ve tarafsız haberciliğin güvenli kalesi durumuna gelmeyi başarmıştır.

 

Batı Akdeniz Gazetesi

Bölge insanlarının da sahip çıkışıyla istikrarlı bir büyüme hızı yakalayan Batı Akdeniz Medya, gelişim sürecinin ilk halkası olarak haftalık yayınlanan Batı Akdeniz Gazetesi’ni (1500 (BİNBEŞYÜZ) tiraj) günlük çıkarmaya başlamış, İzmir’de Arslan Güneydoğu Matbaası’nda basılmakta, şimdilik Turkuaz Medya aracılığıyla Muğla il genelinde (Fethiye, Seydikemer, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Marmaris, Datça, Ula, Menteşe, Yatağan, Kavaklıdere, Milas ve Bodrum) günlük ilk ve tek Bodrum’dan Kaş’a  kadar yaklaşık 580 gazete bayiine dağıtılmakta.

 

Radyo Yaren

Batı Akdeniz Medya, radyo yayıncılığı alanında da bölge insanına hizmet etmeyi, sorumlu yayıncılık projesi çerçevesinde planlamış ve bu projesini ‘Radyo Yaren’i devreye sokarak hedefine ulaştırmıştır. Radyo Yaren, Fethiye, Seydikemer, başta olmak üzere Kaş’ın, Çameli’nin, Gölhisar’ın köylerine ulaşan ve 350 bini aşkın nüfus yoğunluğunu kapsayan yayın alanıyla, bölgenin en etkili sesli medya mecralarından biri olmayı başarmıştır.

 

Çalıca Yayın ve Reklamcılık Ticaret Anonim Şirketi adına

İmtiyaz Sahibi

Osman BAYKUŞ

 

YAZI İŞLERİ MÜD.
Orhan Okutan

MUHABİRLER

Fatih Yılmaz

Sevil Baykuş

Zeynep Tilkici (Baykuş)

Üzeyir Tilkici

Efe Can Bozkurt

Batı Akdeniz Medya

Cumhuriyet Mah. Gaffar Okkan Cad. No: 36 Kat: 1 D: 1 Fethiye/MUĞLA

Telefon        :  0 252 614 56 72  

Whatsapp haber hattı: 0555 095 45 48        

mail:            :  gazetefethiye@gmail.com

 web             :  www.batiakdenizmedya.com

                     :  www.gazetefethiye.com

twitter    :  @batiakdenizf

facebook   :  https://www.facebook.com/batiakdenizmedya/

youtube  : https://www.youtube.com/channel/UChBxDCIQ2sjZTzUlayP84Lw

*

*

UYARI
gazetefethiye.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı BATI AKDENİZ MEDYA’ya aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.