Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kitabını Vatandaşlara Armağan Ediyor

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kitabını Vatandaşlara Armağan Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe başkanı Mehmet Demir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kaleme aldığı “Özgür ve Adil Bir Türkiye İçin Yürüyüş” kitabını vatandaşlara armağan ediyor

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir daha önce Cumhuriyet’in kuruluşunun 97. yıldönümünde “Mustafa Kemal Atatürk’ü unutturmayacağız” sloganı ile vatandaşlara ücretsiz Nutuk kitabı dağıtmıştı. Büyük Önder Atatürk’ün Nutuk kitabını dağıtmaya devam eden CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir; şimdide CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kaleme aldığı “Özgür ve Adil Bir Türkiye İçin Yürüyüş” kitabını vatandaşlara hediye ediyor.

Başkan Mehmet Demir açıklamasında “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi özgür ve adil bir Türkiye için İktidara yürüdüğümüz, bu günlerde halkımızı aydınlatmak ve bilgilendirmek amacıyla Genel Başkanımızın çok önemli konuşmalarından oluşan ve 2. Baskısı çıkan “Özgür ve Adil Bir Türkiye İçin Yürüyüş” kitabını isteyen tüm vatandaşlarımıza hediye ediyoruz” dedi. CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Türkiye’nin en güçlü “Adalet” Mücadelesini başlatan, ardında milyonlarla yürüyen Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçme yazılarından ve konuşmalarından derlenen “Özgür ve Adil Bir Türkiye İçin Yürüyüş” kitabının ikinci baskısı çıktı. Fethiye’de yaşayan tüm halkımıza hediye ediyoruz. Türkiye’nin yakın siyasi tarihine ışık tutan kitabını herkese öneriyoruz” diye konuştu.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*