İş dünyasının liderleri Mesa Bodrum’da sahneye çıktı

İş dünyasının liderleri Mesa Bodrum’da sahneye çıktı

Gayrimenkul sektöründe 50 yılı aşkın ödünsüz kalite anlayışı ve nitelikli yaşam alanlarıyla yaşam markası haline gelen Mesa; Bodrum’un en özel koylarından birinde hayata geçirdiği Mesa Bodrum Demirbükü projesinde iş dünyasının liderleri sahnedeydi.

Capital ve Ekonomist iş birliği ile hazırlanan CEO Band’e ilk kez geçen sene ev sahipliği yapan Mesa Bodrum Demirbükü bu sene de bu keyifli geceye ev sahipliği yaptı. İş dünyasının liderleri de bu sene de müzikal yetenekleri ile Bodrum’da Mesa Bodrum Demirbükü’nde olmayı tercih ettiler.

Gece ilk olarak denize sıfır konumu ve konforun tasarıma dönüştüğü ve Iconic Awards ödülü ile bulunduğu doğayla güçlü ilişkiler kuran ‘Yenilikçi Mimari’ kategorisinde ödüle değer bulunan tüm ayrıntılarıyla “Private Luxury” bir yaşam konseptini Bodrum’da hayata geçiren Mesa Bodrum Demirbükü projesinin satış ofisinde gerçekleştirilen kokteylde davetlilerin projeye gösterdiği yoğun ilgi ile başladı, kokteylde ayrıca projenin tanıtım filmi davetlilere gösterildi. İş dünyasının liderleri sahne almadan önce Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Mesa Mesken Yönetim Kurulu Başkanı Mert Boysanoğlu ve Capital Dergisi Yayın Yönetmeni Sedef Seçkin Büyük açılış konuşmalarını yaptı.

Hem gitar hem vokalde Erensan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eren, hem gitar hem vokalde Eczacıbaşı Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karamercan, vokalde Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, bas gitarda Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Behlil, davulda Borusan Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Atasagun, vokalde ÇEMAŞ Genel Müdürü Kaan Özkan, hem gitar hem vokalde Aisin Otomotiv Parçaları CEO’su Murat Ayabakan, vokalde Damnus Enerji Yönetim Kurulu Başkanı ve Borusan Mannesmann Yönetim Kurulu Üyesi Nusret Cömert, vokalde Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır ve elektro gitarda Sanmar Denizcilik CEO’su Ali Gürün oldukça geniş bir repertuar ile eşsiz konumu, kendine özel koyu ve ulaşılabilir lüksü doğayla buluşturan mimarisiyle Mesa Bodrum Demirbükü’nde 2 saatlik keyifli bir geceye imza attı. Gecede sahnede yer alan iş dünyasının liderleri Mesa Bodrum Demirbükü gibi bir projede geçen sene olduğu gibi bu sene de bulunuyor olmaktan duydukları memnuniyeti ve sınırlı sayıda katıldıkları etkinliklerden biri olduğunu dile getirdiler.

İtalyan şef Carlo Bernardini’nin çok özel tatlarının eşlik ettiği gecede Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın yanı sıra cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden de Ali Şen katıldı. Bu keyifli gece DJ performansı ile sona erdi.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*