“HER EVE BİR KİTAP” kampanyası başlatıldı

 “HER EVE BİR KİTAP” kampanyası başlatıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından her eve bir kitap kampanyası başlatıldı. CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir açıklamasında kitapsız ev bırakmayacağız, dedi.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk “Hayatta en hakiki mürşit ilimdir” demiştir.  Aydınlanma yolunda bilim ve edebiyatın öneminin farkındayız. Cumhuriyetimizi; okuyan, üreten ve sorgulayan genç nesillere emanet edeceğiz. Bu kapsamda kitaplarımızı Fethiye halkına armağan edeceğiz. Her eve bir kitap” dedi.

Açıklamasına devam eden CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir “CHP olarak bir projelerimiz devam edecektir.  50 tane tablet siparişi verdik. Okullara giderek ihtiyaç sahibi aileleri tespit ettik. Önümüzdeki hafta, hayırseverlerin karşıladığı bu tabletleri evleri ziyaret ederek dağıtacağız. Bir diğer projemiz de Atatürk’ün Nutuk kitabından 2 bin 500 adet sipariş verdik. Bunları da her eve ulaştıracağız. Buradaki amacımız; çocukların, okula gidemediği için evde bulunduğu sürede kitap okuması. CHP olarak Fethiye’de ilki yapmak istiyoruz” dedi.

 

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*