Gökçekuyu’dan hüzünlü veda

Gökçekuyu’dan hüzünlü veda

Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu’nun görev yeri değişikliği sebebiyle Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz tarafından veda yemeği düzenlendi.

Yemeğe siyasi parti ilçe başkanları, STK başkanları, İlçe idari amirleri, belediye birim müdürleri, meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı. Gecede hem Belediye Başkanı Yakup Otgöz, hem de Kaymakam Haktan Gökçekuyu duygusal konuşmalar yaptı.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Gerek şahsım gerek Kaymakamımız Sayın Haktan Gökçekuyu ve diğer değerli katılımcılar olarak duygularımızı aktarmakta zorlandığımız kelimelere sığdıramadığımız hüzün dolu bir veda toplantısı oldu. 3 yıllık çalışma dönemimizde uyum içerisinde, huzurlu bir ortamda vatandaşa hizmet etmek için zaman mefhumu gözetmeden çalışmalarımıza devam ettik. Amacımız; yeni bir ilçe olan Seydikemer’e güzel eserler bırakmaktı. Bunu da büyük oranda başardığımızı düşünüyoruz. Arkamızda bırakacağımız eserler sebebiyle, bizi hayırla anacak vatandaşlarımızın bizi unutmayacağını, biz bedenen burada beraber olmasak da kalplerimizin daima beraber olacağını, bir gün gelip tekrardan bir araya gelme ümidini taşıyarak hüzünlü bir şekilde Sayın Kaymakamımız Haktan Gökçekuyu’ya veda ediyoruz. Sayın Kaymakamımız Haktan Gökçekuyu’ya uyum içerisinde, huzurlu bir ortamda çalışma fırsatı tanıdığı için şahsım ve tüm belediye çalışanlarımız adına teşekkür ediyor ve yeni görev yerinde Seydikemere yaptığı katkıdan daha fazlasını sağlayacağına inanıyorum, kendisine bundan sonraki çalışmalarında ve hayatında başarılar diliyorum.” dedi.

“HAKKINIZI HELAL EDİN”

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün ardından konuşan Haktan Gökçekuyu “Benden sonra gelecek olan kaymakamımıza da bana olduğunuz kadar ona da yardım etmenizi, benimsemenizi istiyorum. Buraya 3 kişi geldik,4 kişi dönüyoruz. Bir evladımız da burada oldu. Duygularımı ifade ederken zorlanıyorum. 3 yıl boyunca yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda Seydikemer Belediye Başkanı Sayın Yakup Otgöz başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Düzenlenmiş olan bu yemek içinde ayrıca teşekkürlerimi dile getiriyorum. Hakkınızı helal edin, benimde hakkım varsa helal olsun. Allah’a emanet olun. ” dedi.

MUHTARLARDA VEDA ETTİ

Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven de “Yaptığınız herşey için ben 65 mahalle muhtarımız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Gittiğiniz yeni görev yerinizde başarılarınızın devamını dilerim Kaymakamım. Sizleri özleyeceğiz” dedi.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz  hatıra olması için Kaymakam Haktan Gökçekuyu’na Seydiler kilimi ve İlçemize yaptığı güzel katkılardan dolayı plaket takdim etti.Muhtarlar adına da Dernek Başkanı Mehmet Güven Seydiler namazlağı hediye etti.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*