‘Gerekirse Milas Kaymakamı olarak bende hasta taşımaya giderim’

‘Gerekirse Milas Kaymakamı olarak bende hasta taşımaya giderim’

Milas’ta muhtarları bilgilendirme toplantısının Eylül ayı birinci oturumu, Kaymakam Eren Arslan koordinasyonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda son günlerde Milas’ta artan vaka sayıları üzerinde duruldu ve herkesin destek olması istendi. Kaymakam Eren Arslan, “Gerekirse Milas Kaymakamı olarak bende hasta taşımaya giderim” dedi.

Toplantıya Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Barbaros Kızılışık, İlçe Jandarma Komutanı Yrb. Hayrettin Fidan, İlçe Sağlık Müdürü, Kurum Müdürleri ve Milas ilçesine bağlı mahalle muhtarları katıldı.

Aylık olarak gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı’nın Eylül ayı birinci oturumu, Milas Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda, uygulanan pandemi kuralları, son dönemlerde Milas İlçesi’nde yoğun olarak görülen vaka sayısı ve evde izolasyonda olan vatandaşlar önemli bir yer tuttu.

Pandemi döneminde hiç kimsenin bu benim işim değil deme lüksünün olmadığına dikkat çeken Milas Kaymakamı Eren Arslan, son günlerde vaka ve  evde izolasyonda olan vatandaş sayısında artış olduğunu belirtti. Sağlık ekiplerinin gece gündüz demeden var gücüyle çalıştığını dile getiren Arslan ;  “İmkanlarımız ve personelimiz kısıtlı sayıda. Pandemi koşulları altında herkes üstüne düşen görevi yerine getirmek zorunda. Hiç kimse bu benim işim değil diyemez. Gerekirse Milas Kaymakamı olarak bende hasta taşımaya giderim.” dedi

Katılması gereken bir cenaze olduğunu belirterek toplantıdan erken ayrılması gerektiğini belirten  Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Geçtiğimiz günlerde atanarak görevlerine başlayan yeni başkan yardımcıları Cüneyt İlter ve Gülşen Gökçe’yi muhtarlara tanıştırdı  ve Muhtarların mahallelerinde yaşanan sorunları başkan yardımcılarına aktarmalarını istedi.

Eylül ayı bilgilendirme toplantısı Mahalle muhtarlarının mahallelerinde yaşanan sıkıntı ve eksiklikleri kurum müdürlerine aktarmasının ardından sona erdi.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*