FGD’den Kaymakam Fırat’a ziyaret

FGD’den Kaymakam Fırat’a ziyaret

Geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda görevine başlayan Fethiye’nin yeni Kaymakamı Eyüp Fırat’ı; Fethiye Gazeteciler Derneği (FGD) yönetimi ziyaret etti.

Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş ile Başkan yardımcısı Sevinç Bölük ve yönetim kurulu üyesi Gökhan Ayyıldız tarafından gerçekleştirilen ziyaret;  samimi sohbet havası içerisinde gerçekleşti.

Fethiye Gazeteciler Derneği başkanı Osman Baykuş konuşmasında “Fethiyeli gazeteciler olarak görevine yeni atanan Kaymakamımız Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etmekteyiz. Bir önceki görev yerinde başarılı çalışmalar yaptığını Trabzon’un Of ilçesindeki meslektaşlarımızdan öğrendik. Fethiye’de de başarılı çalışmalar ve hizmetler yapacağına inanıyoruz. Fethiye Gazeteciler Derneği olarak her zaman olduğu gibi yeni kaymakamımızın da yanındayız. 24 saat telefonlarımız açık; bir alo yeter. Yeni görevinin hayırlı, uğurlu olmasını ve başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.

Ziyaretten dolayı çok teşekkür eden Kaymakam Eyüp Fırat; Fethiye basını ile ilgili FGD Başkanı Osman Baykuş’tan bilgi aldı.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*