Fenerbahçe maçı hazırlıklarına başladı

Fenerbahçe maçı hazırlıklarına başladı

ING Basketbol Süper Ligi’nde ikinci maçına çıkan Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, Beşkaza Spor Salonunda Frutti Extra Bursaspor ile oynanan maçta zaman zaman öne geçse de 75 – 89 mağlup oldu.

Sahaya Erick Neal, Abdülmalik Abu, Caner Ercan, İbrahim Yıldırım ve Elgin Cook ilk beşi ile çıkan Lokman Hekim Fethiye Belediyespor’da Erick Neal, Branden Frazier ve Elgin Cook 17’şer sayı kaydetmeyi başardılar. Takımın 2.06’lık pivotu Doğukan Sönmez, Frutti Extra Bursaspor maçından önce haftaiçi yapılan antrenmanlarda dizinden sakatlandığı için müsabakada yer alamadı.

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, Süper Ligin 3.haftasında İstanbul’da oynayacağı Fenerbahçe Beko maçının hazırlıklarına ara vermeden devam etti. Frutti Extra Bursaspor maçından sonra izin kullanmayan oyuncular Fenerbahçe maçı hazırlıklarına Pazar günü Beşkaza spor salonunda yaptıkları çalışmayla başladılar.

Fenerbahçe Beko – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor arasındaki maç 11 Ekim Pazar günü, saat: 13.00’te, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak. Müsabaka, ING Basketbol Süper Ligi’nin resmi yayıncı kuruluşu Tivibu tarafından naklen yayınlanacak. Maç, Kovid- 19 önlemleri kapsamında seyircisiz oynanacak.

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, ING Basketbol Süper Ligi’nin 4.haftasında ise Fethiye’de bir başka dev camia olan Galatasaray’ı konuk edecek. Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Galatasaray maçı 17 Ekim Cumartesi günü, saat: 15.15’te, Beşkaza Spor Salonu’nda oynanacak.

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Galatasaray’ı ağırladıktan sonra, 25 Ekim Pazar günü, saat: 17.30’da, Ankara’da Ormanspor’a konuk olacak. Ligin 5. haftasında Ormanspor ile Lokman Hekim Fethiye Belediyespor arasında oynanacak müsabakanın denk kuvvetler arasında geçmesi bekleniyor.

Fethiye ekibi, Basketbol Süper Liginin 6. Haftasında, 1 Kasım Pazar günü ise kendi evinde Beşiktaş Sompo Japan’ı konuk edecek. (Efe Can Bozkurt)

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*