Eski Başkan Yusuf Yiğit Covid-19’a yenik düştü

Eski Başkan Yusuf Yiğit Covid-19’a yenik düştü

Seydikemer Belediye Meclis Üyesi ve Eşen eski belediye başkanı Yusuf Yiğit, korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Yusuf Yiğit’in bir süre önce oğlu Fethiye İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit de korona virüs olmuş ve hastalığı yenmeyi başarmıştı.

Türkiye’de son günlerde vatandaşların tedbirsiz davranması nedeniyle korona virüs vakalarında ciddi artışlar yaşanmaya devam ediyor. Fethiye ve Seydikemer’de de covid-19 virüsüne yakalanan hasta sayısında artış olduğu bildiriliyor. Korona virüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşların sayısı artarken son vefat haberi Fethiye ve Seydikemer’i yasa boğdu.

AK Parti Seydikemer Belediye Meclis Üyesi ve Eşen eski belediye başkanı Yusuf Yiğit bir süre önce korona virüse yakalanmış ve Fethiye Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. Bir süredir yoğun bakım servisinde tedavi gören Yiğit’in, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. Yusuf Yiğit’in vefatı tüm sevenlerini yasa boğdu.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, sosyal medyadan Yusuf Yiğit’in vefatına duyduğu üzüntüyü şu sözlerle dile getirdi: “Eşen Belediye Başkanlığı yapmış, Seydikemer Belediye Meclisi Üyemiz, Yusuf Yiğit kardeşimizin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Kendisine Cenab-ı Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun.”

Öte yandan Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit’te bir süre önce korona virüse yakalanmış ve virüsü yenmeyi başarmıştı.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*