En son Ula Akyaka’da görülmüş

En son Ula Akyaka’da görülmüş

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) öğrencisi Pınar Gültekin’den 4 günden beri haber alınamıyor. Pınar Gültekin’in en son Ula’nı Akyaka Mahallesi’nde görüldüğü öğrenildi.  4 gün önce kaybolan 27 yaşındaki Pınar Gültekin her yerde aranıyor.

İktisat fakültesi öğrencisi Pınar Gültekin’in 16 Temmuz Perşembe günü kardeşi Sibel Gültekin ile telefonda Akyaka’da görüştükten sonra bir daha telefonlara cevap vermediği öğrenilirken, İstanbul’da yaşayan kardeşi Sibel Gültekin ve annesi Şefika Gültekin’in hem emniyet, hem de jandarmaya kayıp Pınar Gültekin’in bulunması için müracaatta bulunduğu öğrenildi. Jandarma ve polis arama başlattı.

 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ilanlar yayınladı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi yönetimi de kaybolan öğrencileri Pınar Gültekin’in bulunması için sosyal medyadan ilan ve telefon numaraları yayınladı. MSKÜ tarafından yapılan paylaşımda, “En son Perşembe günü Akyaka’da görülen, o günden sonra kendisinden haber alınamayan Üniversitemiz öğrencisi #pınargültekin ile ilgili adli sürecin takipçisiyiz Pınar’a sağ salim kavuşacağımıza gönülden inanıyoruz.

Bilgi vermek isteyenler

0506 055 2716/0531 631 2032/polis/jandarma” denildi.

 

 

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*