EL ELE SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

EL ELE SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün bir dizi ziyaret ve inceleme için Marmaris’e geldi. İlk olarak Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı ziyaret eden Gürün, “Marmaris’in cennet gibi turistik mahallelerinde alt ve üst yapı sorunlarına el atacağız” dedi.

Bir dizi ziyaret ve inceleme için Marmaris’e gelen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün; Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı ziyaret etti. CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Marmaris İlçe Başkanı Zekican Balcı ve belediye başkan yardımcılarının da bulunduğu ziyarette pandemi süreci, turizm ve Marmaris’e yapılacak projeler konuşuldu.

Belediye Başkanı Mehmet Oktay ile sürekli istişare halinde olduklarını söyleyen Gürün, “Marmarisimiz diğer tüm turizm ilçelerinde olduğu gibi korona nedeniyle önemli bir kayba uğradı. Hiç hesapta olan bir şey değildi. Sezonun başında İstanbul’da turizm aktörleriyle buluşmamızda ‘bu sezon en iyi sezon olacak’ fikri ağır basıyordu. Bütün veriler de onu gösteriyordu ama maalesef hiç akılda olmayan virüs aramıza girdi. Şu anda Marmaris’in esas ana kaynağının İngiliz turistler olması, seyahat yasağı kalksa da ne kadarının gelip gelmeyeceğinin belli olmaması ekonomik olarak da sıkıntı yaratıyor” dedi.

EL ELE SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

Muğla ve ilçelerinin alt ve üst yapı sorunlarının bitirilmesi için seferber olduklarını, pandemi döneminde yapılacak projelerin beklemeye alındığını ve şimdi yeniden hız kazandığını vurgulayan Gürün, “Birlik ve beraberlik içinde sorunları çözüme kavuşturacağız. Marmaris’in cennet gibi turistik mahallelerinde alt ve üst yapı sorunlarına el atacağız. Marmaris Belediyesi’nden gelecek olan projeler ve sizlerin önerileri ile çok güzel çalışmalara hizmet atacağız. El birliği verdiğimiz sürece üstesinden gelinmeyecek sorun yoktur” diye konuştu.

 

ESNAFI ZİYARET ETTİLER

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay  da ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Hep birlikte Marmarisimiz ve Muğlamız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Osman Gürün, Mehmet Oktay ve beraberindekiler esnaf gezisinin ardından CHP ve meslek odalarını ziyaret etti. Heyet son olarak da Asparan, İçmeler ve Aksaz yolunda incelemelerde bulundu.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*