Doğru Parti Muğla İl Başkanlığı kuruldu

Doğru Parti Muğla İl Başkanlığı kuruldu

Eski bakanlardan Rifat Serdaroğlu tarafından kurulan Doğru Parti’nin Muğla İl Başkanlığı Muğla’nın tanınmış ve sevilen simalarından Cahit Karaöz başkanlığında kuruldu. İlçelerde de teşkilatlanmaya başlandı.

Adalet Parti döneminde Bergama Belediye Başkanlığı ve ardından da Sağlık ve Devlet bakanlıklarında görev yapan Rifat Serdaroğlu’nun liderliğini yaptığı Doğru Parti’nin Muğla İl Başkanlığı da kuruldu.

Kurucu Başkan Cahit Karaöz, “Eski Sağlık ve Devlet Bakanı Sn. Rifat Serdaroğlu ve arkadaşları tarafından Türkiye’nin 81 ilinde yakılan çoban ateşi hareketi partileşti. 26 Ağustos 2020 tarihinde Ankara’da Türk siyasi tarihine; Misak-ı Milli sınırları içinde yaşayan tüm vatandaşlarımızın birlik, beraberlik, kardeşlik, barış ve huzur içerisinde ve eşit vatandaşlar olarak yaşayabilmesi için Genel Başkanımız Rıfat Serdaroğlu önderliğinde kurulan Doğru Parti siyasi hayatına Muğla’da da başladı. Türkiye’nin 81 ilinde yakılan çoban ateşi, Yörük Obaları ve Efeler diyarı koca Muğla’mızda da zafere ulaştı.

Doğru Parti Muğla İl Başkanlığı teşkilatımız 21 Ekim 2020’de kurucu il başkanı Cahit Karaöz, kurucular kurulu üyesi Mustafa Yiğit ve 25 yönetim kurulu üyesi arkadaşımız tarafından resmen kuruldu.

Partimizin ülkemize, milletimize, tüm Muğlalı hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olmasını diler, en derin sevgi ve saygılarımızı sunarız” dedi.

Doğru Parti Muğla İl Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: Hürriyet Yılancı, Sibel İşler Kocakaya, İlhan Cintimur, Abbas Özyurt, Erol Tican, Ferhat onuk, Mustafa Esen, Kahin Gökçe, Yılmaz Alp, Celal hammaloğlu, Ayçin Evgeç Dalgıç, Mesud Kaya, İsmet Savran, Nazif Evci, Osman yücel, Erdoğan Çolak, Tuncay Demirtaş, Ese Öztürk, Adem Özsoy, Süleyman Semiz, Ali Topal, H. Ata Yıkar, Seyfi Gireniz ve Mehmet Çay.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*