Demir, ‘Daha yaşanabilir bir Kavaklıdere için uğraş veriyoruz’

Demir, ‘Daha yaşanabilir bir Kavaklıdere için uğraş veriyoruz’

Kavaklıdere Belediyesi Mahallelerde göçme tehlikesi olan ve çevre düzenlemesi yapılan yerlerde istinat duvarları örerek İlçenin her yerini daha yaşanabilir hale getirmek için çalışmalarını devam ediyor.

Daha önce Çayboyu Beldesinde Belediye Başkanı seçilen ve Muğla Büyükşehir olduktan sonra Kavaklıdere İlçesinde Belediye Başkanı seçilen Mehmet Demir, bu güne kadar yaptığı çalışmalarla halkın sevgisine kazanmaya devam ediyor. İlçe Merkezi ve Mahallelerde yaptığı hizmetler, sosyal ve kültürel faaliyetler, kimsesizlerin kimsesi olmakla da takdir toplayan Demir son olarak yaptığı paylaşımda, üç mahallede de yapılan istinat duvarlarının 2 sinin tamamlandığını duyurdu.

Demir yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi. ‘Kavaklıdere belediye başkanlığımızca Nebiler ve Çavdır Mahallelerimizde başlatmış olduğumuz istinat duvarı yapım çalışmalarımızı tamamlarken… Menteşe İlkokulumuz Bahçesinde başlatmış olduğumuz istinat duvarı yapım çalışmalarımızı tamamlamak üzere olmanın mutluluğunu yaşıyoruz’…. (MUSTAFA AKTAŞ/YATAĞAN)

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*