Covid-19  ölümleri Muğla’da da arttı

Covid-19  ölümleri Muğla’da da arttı

Korona virüs salgını Muğla’da da can almaya devam ediyor. Bodrum’da 2, Menteşe ve Fethiye’de birer kişi hayatını kaybetti.

Bodrum’un Kumköy Mahallesi’nde yaşamını sürdüren evli ve 2 çocuk babası 68 yaşındaki Uğur Ünal, bir süre önce covid-19 belirtileri göstermesi üzerine hastaneye kaldırıldı. Koronavirüs şüphesiyle hastanede tedavi gören Ünal, kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Covid -19 tedbirleri ile Kumköy Mezarlığı’nda toprağa verilen Uğur Ünal’ın önceden gelen ciddi sağlık sorunlarının bulunduğu, bir süre önce görme yetisini kaybettiği ve akciğerinin büyük bölümünün alındığı öğrenildi.

Covid -19 şüphesiyle diğer ölümün ise Ortakent Mahallesi’nde yaşandığı bildirildi. Covid-19 şüphesiyle hastanede tedavi gören 80 yaşındaki Birşen Yıldırımkaya’nın kurtarılamayarak yaşamını yitirdiği öğrenildi. Yıldırımkaya’nın Isparta’ya götürülerek toprağa verileceği öğrenildi.

Fethiye’de emekli öğretmen Zeynep Gümüş de covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. Fethiye’de eğitim camiasını yasa boğan Zeynep Gümüş Seydikemer’in Seki Mahallesinde toprağa verildi.

Menteşe’de de Ali Öztürk isimli vatandaş hayatını kaybetti. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Partimizin çok değerli büyüğü, ağabeyimiz Ali Öztürk’ü ne yazık ki Covid-19 tedavisi gördüğü hastanede kaybetmiş olmanın büyük üzüntüsü içerisindeyim. Partimize çok büyük hizmetleri bulunan Ali Ağabeyimize Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.” dedi.

 

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*