Bodrum’dan 5 milyon TL’ye ev aldı

Bodrum’dan 5 milyon TL’ye ev aldı

Daha önce Bodrum’da tatil yapan dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora ilçeden 5 milyon TL’ye bir ev satın alarak yarı Bodrumlu oldu.

Pandemiyle birlikte konut satışlarının artış gösterdiği Bodrum’a ilgi sadece büyük şehirlerde yaşayan Türklerden kaynaklanmıyor. Geçen ay dünyaca ünlü yayın organı The New York Times’ın yayınladığı bir makalede, Bodrum’u deniz kıyısında yaşamak isteyenlerin yeni keşfettiği yükselen 6 bölge arasında göstermişti. Yıldızı sürekli parlayan Bodrum’a yerli yabancı pek çok ünlü isim gayrimenkul yatırımı yapıyor. İlçeden ev sahibi olan isimlerin arasına son olarak dünyaca ünlü Arnavut kökenli şarkıcı Rita Ora katıldı. 30 yaşındaki ünlü yıldızı Bodrum’dan bir villa satın aldığı ortaya çıktı.

İngiliz basınında yer alan habere göre, Yalıkavak’a hayran kalan genç şarkıcı 650 bin dolara (yaklaşık 5 milyon TL) bir villa satın aldı. Rita Ora’nın, Bodrum’un yanı sıra yine hayran olduğu Yunanistan’dan da bir villa aldığı biliniyor.

Öte yandan Rita Ora ve kardeşi Elena Ora, geçtiğimiz yaz aylarında Bodrum’da bulunan bir otelde bir haftalık detoks kampına girmişti. Ünlü model Kate Moss’un her yaz geldiği sağlıklı yaşam merkezindeki kampın bir günlük fiyatı 6 bin TL olduğu aktarılmıştı. (KentHaber)

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*