Bodrum sonbaharda ayrı bir güzel…

Bodrum sonbaharda ayrı bir güzel…

Dünyanın 1 numaralı Lüks Süper Yat Marinası Yalıkavak Marina’da konumlanan Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel, sonbahar aylarında da misafirlerini kalabalıktan uzakta harika bir kaçışın keyfini ve lezzet dolu deneyimini yaşamaları için davet ediyor.

Misafirlerine sunduğu sınırsız olanaklar ile öne çıkan Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel masmavi denizi, sofistike atmosferi, eşsiz manzarası ve lezzetli yemekleri ile unutulmaz deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Bodrum’da dört mevsim açık kalarak misafirlerine hizmet veren ender otellerden olan ve lüks butik otel hizmet ve deneyiminin çok daha fazlasını konuklarına sunan Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel, Yalıkavak Marina’daki eşsiz konumu ile sonbahar mevsiminde Bodrum’u tercih edecek misafirlerini bekliyor.

Dünyaca ünlü markaların buluşma noktası olan Yalıkavak Marina’nın alışveriş merkezi, tekstil, ayakkabı, aksesuar, mücevher, mobilya ve daha fazlasını içeren seçkin alternatifler sunuyor. Dior, Missoni, Vakko, Rolex, Beymen, B&G Store, Brandroom, Gizia, Machka, Kaff Diamond, Sunseeker ve Tektaş (Audemars Piguet, Chopard, Patek Philippe) bu markalardan sadece birkaç tanesi.

Novikov Bodrum, Angie, Zuma, Fenix, Nusret, Sait, Vakko Patisserie, Avocado Queen ve Dolce gibi ikonik restoran ve kafeler de Yalıkavak Marina’nın büyüleyici deniz manzarasına karşı mükemmel lezzetlerini konuklarına sunuyor.

Yalıkavak Marina’nın ayrıcalıkları sadece gurme seçenekler ile sınırlı değil. Yalıkavak Marina Beach Hotel ve Yalıkavak Marina Boutique Hotel misafirleri dilediklerinde dünyanın en seçkin ve lüks markalarının bulunduğu yaşam merkezinde alışveriş yapabilir ve modada son trendleri, muhteşem ev dekorasyonu koleksiyonlarını ve daha nicelerini keyifle deneyimleyebilirler.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*