Başoğlu; “CHP’nin çözüm odaklı bir parti olduğunu herkese göstermeliyiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye ilçe örgütü, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi başkanı İsmail Başoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Başkan Başoğlu, CHP’nin Türkiye’de her zaman fikirlerine ihtiyaç duyulan bir parti olduğunun altını çizerek, “CHP’nin çözüm odaklı bir parti olduğunu herkese göstermeliyiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye ilçe örgütü; Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi başkanı İsmail Başoğlu’nu makamında ziyaret etti. CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile CHP Fethiye Kadın Kolları başkanı Gülümser Oymak’ın katıldığı iadeyi ziyaret; samimi sohbet havası içerisinde gerçekleşti. Mehmet Demir konuşmasında “Basket takımımıza verdikleri desteklerinden dolayı İsmail Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Sadece Esnaf Kefalet Kooperatifi değil, Esnaf Odamıza ve hastanemize de çok teşekkür ediyoruz” dedi.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine iade-i ziyarette bulunduk. İsmail Başoğlu ağabeyimiz şahıs olarak her zaman partimizin arkasındadır. Tüm STK’ları tek tek ziyaret ediyoruz. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin özellikle basketbol takımımıza verdiği destekten dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Şu an temsilcimiz Süper Lig’de; belediye Başkanımız Alim Karaca ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Mehmet Soydemir de önemli katkılarda bulunuyor. Galatasaray’a karşı aldığımız galibiyet ülke genelinde ses getirdi” ifadelerini kullandı.

Ziyarete teşekkür eden Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu da konuşmasında “CHP, Türkiye’de günden güne ağırlığını hissettiren ve her zaman fikirlerine, amaçlarına muhtaç olduğumuz bir parti durumuna gelmiştir. Dolayısı ile CHP’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkanına, Fethiye Belediye Başkanına, İlçe Başkanımıza ve bizlere çok büyük işler düşüyor. Bu yüzden bizler çalışmalarımızda daha dikkatli olmalıyız. Toplum içerisinde partimizin ağırlığını hissettirmek zorundayız, CHP’nin çözüm odaklı bir parti olduğunu herkese göstermeliyiz. Bu amaçla kooperatifimizi ziyaret eden arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum. Her zaman yanlarında olacağız ve desteklerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*