Başkan Yalçınsoy yeniden seçildi

Başkan Yalçınsoy yeniden seçildi

AK Parti Seydikemer İlçe Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi Yapıldı.  Güven tazeleyen Zeynep Yalçınsoy tekrar Kadın Kolları Başkanı Seçildi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, Seydikemer AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan ilçe kongresi yapıldı. Kongrede yeniden başkanlığa seçilen Zeynep Yalçınsoy, “2013 Aralık ayı itibarıyla bu kutlu davada Kurucu ilçe kadın kolları başkanı olarak başladığım bu görevi tekrar yapmış ve yeniden yapacak olmanın onur ve gururunu yaşıyorum. Bizleri bu mutlu günde yalnız bırakmayan, uzaktan yakından kongremize teşrif eden başta omuz omuza çalıştığım ilçemizin güzel yürekli Ak Kadınlarına,

İl Kadın Kolları Başkanımız Ümmühan Toksöz, Belediye Başkanımız Yakup Otgöz, Seydikemer AK Parti İlçe Başkanımız Salih Gümüş, Belediye Başkan Yardımcımız  Mustafa Karakuş ,Gençlik Kolları Başkanımız Ramazan Sıtkı Ülker, Milliyetçi Hareket Partisi Başkan Vekili Yusuf Bağırcı, Fethiye ilçe başkanı Turgay Öztürk, Fethiye Kadın kolları başkanı Gilhanım Boz, Hilal Günay  Belediye Meclis üyelerimiz Önder Akdenizli, Hakan Büyükaydına, Harun Hıra, Levent Tosun, Alper Çalıkoğlu, Esnaf odası başkanı Harun Sağır’a partimize gönül vermiş dava arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Salonunuzu büyük bir titizlikle hazırlayan gençlik kolları başkanımıza ve yönetimdeki gençlerimize ayrıca teşekkür ediyorum.

Önceki dönem yönetimimizde görev almış arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Kongremiz Seydikemer’imize  ve ülkemize hayırlı, uğurlu olsun. “AK Parti’nin hikâyesi, bir milletin aşk hikâyesidir.” dedi.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*