Başkan Vekili Sahada

Başkan Vekili Sahada

Fethiye Belediyesi yol çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Fethiye Belediyesi Başkan Vekili Metin Sevinç ve Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli, arazide yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

 Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın Ankara programı dolayısıyla başkan vekilliğini, Belediye Meclis Üyesi CHP’li Metin Sevinç’e bırakmıştı. Başkan Vekili Metin Sevinç ve Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli ile Fen İşleri Müdürü Tahir Başaran’ın çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğü Foça Mahallesi ile Üzümlü Ortaköy bölgesinde incelemelerde bulundu.

Foça’da 52 bin 991 metrekare parke
Belediye Başkanı Alim Karaca’nın çabalarıyla Foça ve Tuzla başta olmak üzere birçok bölgede elektrik dağıtım şirketi AYDEM ile Fethiye Belediyesi işbirliği yaparak, elektrik hatlarının yeraltına alınması çalışması yapılmıştı. 52 bin 991 metrekare parke, 141 metre bordür, 7 bin 749 metre serbest boy oluk, 2 bin 929 metre oluklu bordür döşeme işlemlerinin yapılmasının ardından Foça Mahallesi’nde sona gelindi. Civcili Ahmet Ağa Meydanı, Emekliler Meydanı çevresinde çalışmalar devam ediyor. Başkan Vekili Sevinç ve Başkan Yardımcısı Bolelli bu bölgede vatandaşların sorunlarını da dinledi.

Yeşilüzümlü ’de 30 bin metrekare asfalt
Arazi incelemesi, Foça Mahallesi’nin ardından Yeşilüzümlü Ortaköy hattında devam etti. Fethiye’yi Seydikemer ilçesine bağlayan Üzümlü – Ortaköy yolundaki genişletme çalışmasının ardından asfalt dökümüne başlandı. Bölgede 30 bin metrekare alanda asfalt çalışması yapılacak.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*