Başkan Öztürk, “İnşallah birlikte Fethiye’ye güzel hizmetler yapacağız”

Başkan Öztürk, “İnşallah birlikte Fethiye’ye güzel hizmetler yapacağız”

AK Parti Fethiye yönetimi,  görevine yeni başlayan Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamından ziyaret etti.

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar dilediler.

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk beraberinde Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi, Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Feyyaz Alkaya, belediye meclis üyeleri ile kalabalık bir heyet  olarak Kaymakam Eyüp Fırat’ı ziyaret ettiler. Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk “Sayın Kaymakamımızın göreve başlayalı 10 gün olmadı. Bugün yönetim kurulundaki ve meclis üyeleri arkadaşlarımızla kendisine hayırlı olsun ziyaretine geldik. İnşallah birlikte Fethiye’ye güzel hizmetler yapacağız. Biz bu noktada her zaman sayın kaymakamımızın yanında olacağız. Memleketimizde eksikler ve ihtiyaçlar var. Bu konuda istişare ve çalışma halinde olacağız. Giden kaymakamımızla da verimli çalışmalar yaptık. Yeni kaymakamımızla da güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat da “İlçe başkanımızla birkaç kez görüşmüştük. Fethiye’nin insanı müthiş sıcak, sağ olsunlar hiç yalnız bırakmadılar bizi. Hem başkanımıza hem yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*