Başkan Keskin; “Muğla’da Sakar altı ve Sakar üstü siyasetini birleştireceğiz”

Başkan Keskin; “Muğla’da Sakar altı ve Sakar üstü siyasetini birleştireceğiz”

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA PARTİSİ) Muğla İl Başkanı M. Tolga Keskin; “Muğla’da Sakar altı ve Sakar üstü siyasetini birleştireceğiz” dedi.

Başkan Keskin; Muğla’da geçmiş dönemden bu güne gelen bu rekabeti DEVA Partisi siyaseti ile iş birliği ve tüm Muğla’nın ortak sesi olmak için çaba sarf edeceklerini belirtti.

DEVA PARTİSİ Muğla İl Başkanı M. Tolga Keskin; “Sakar üstünde, Sakar altında 13 ilçeyi birleştirecek ve Muğla için asgari müşterekte buluşacak her görüşten kişilerle DEVA partisinin oluşturacağız” dedi.

Başkan Keskin; “Bu çok sesli çoğulcu bir yapı Muğla için gereklidir. Geçmiş dönemde Muğla’nın Demokrat yapısı çeşitli nedenlerle sola geçmiş gözükse de konusunda başarılı ve siyasi kariyerinde hiç leke bulunmayan Sayın Ali Babacan’ın kurduğu Muğla’da siyasi açıdan DEVA olacak partimizin çatısı altında her siyasi görüşten katılımlar ile merkez sağda birleşecektir” dedi .

Keskin, Muğla’lı biri olarak sadece Muğlalıları değil, Muğla’da yaşamayı tercih etmiş burada yaşayan tüm vatandaşlarımızı DEVA çatısı altında siyasete çağırıyorum dedi.

 

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*