Başkan Kayaman; “Korkmadık, susmadık, yılmadık”

Başkan Kayaman; “Korkmadık, susmadık, yılmadık”

Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman partinin kuruluşunun birinci yıl dönümü ile ilgili yaptığı açıklamada; “Türkiye ‘de güçlü yeni demokrasinin temellerini atacağız. Korkmadık, susmadık ve yılmadık. Ne yaparsanız yapın omuz omuza bu kutlu yürüyüşü engelleyemezsiniz, durduramazsınız ve susturamazsınız” dedi.

Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman Gelecek Partisi’nin 1’inci kuruluş yıl dönümünde bir mesaj yayınladı.

Kayaman’ın yıl dönümü mesajı şöyle: “Şimdi yeni bir şey söyleme zamanıdır; Biz 152 cesur yürekli insan ile Genel Başkanımız sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun etrafında toplanarak Milletimizin isteklerini, Milletimizin taleplerini, Milletimizin beklentilerini karşılamak üzere Gelecek Partisini kurduk. Gelecek Partisi bugünü inançla inşa etmek ve yarınlara umutla bakmak için Milletimizle ele ele yola çıkmanın adıdır. Biz Türkiye Cumhuriyeti’nin vazgeçilmezi olacağız. Biz millet menfaatleri doğrultusunda Genel Başkanımızın liderliğinde devlet nasıl yönetilir, devlet adamlığı nasıl olur onu göstereceğiz. Bugün, Milletimizin ortak kaygıları terörden kurtulmak, terörün ülkemize verdiği zararların hesabını sormak, ülkemizin dış politikasını yürütemeyip önüne gelene irili ufaklı ülkemizin tehdit edilmesini engellemek ve buna sebep olanlara hesap sormak, bu ülkenin ekonomisini yanlış yönetip neredeyse batma seviyesine getirenler ve bu ekonomi üzerinden bu yüce Milleti tehdit edenlerden hesap sormak. Kısacası Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” ilkesinden hareket ederek Milletin değer verdiği tüm manevi ve milli değerlere önem veren bir parti olacağız. Yanlışlarla, hayallerle siyaset yapmaya değil. Ülkemizin gerçekleri ile siyaset yapacağız, kardeşliğimizi pekiştireceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi “Yurtta sulh, Cihanda sulh” Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu etrafında 152 cesur yürekli insanla birlikte korkmayacağız dedik, susmayacağız dedik, yılmayacağız dedik. Biz gerçekleri doğruları söylemeye devam edeceğiz dedik, biz Milletin sesi nefesi olacağız dedik. Bugün kuruluşumuzun 1’inci yılını tamamlıyoruz. Kuramaz dediler kurduk. Teşkilatlanamaz dediler teşkilatlandık. Korkmadık, susmadık, yılmadık. Ne yaparsanız yapın omuz omuza bu kutlu yürüyüşü engelleyemezsiniz, durduramazsınız ve susturamazsınız.”

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*