Başkan Gümüş yeniden seçildi

Başkan Gümüş yeniden seçildi

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanlığı kongresinde Salih Gümüş yeniden ilçe başkanı seçildi.

Seydikemer Tufanlar Düğün salonunda yapılan kongreye, AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ile Mehmet Yavuz Demir, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, diğer siyasi parti temsilcileri, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, delegeler ve davetliler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede Divan Başkanlığını Mehmet Yavuz Demir yaptı.

Kongrede konuşan AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Seydikemer ilçemizde 7. Olağan Kongresini gerçekleştirdik. Kongremize katılım sağlayan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyoruz. Salih Gümüş Başkanımıza ve birlikte görev yapacağı yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir kongrenin Seydikemer’e hayırlı olmasını dileyerek; “AK Parti belediyeciliğinin önemli bir örneği olan Seydikemer ilçemizde kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Salih Gümüş ve yönetimine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti İlçe kongresinin Seydikemer’e hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından seçime gidildi. Kongrede tek aday olan Salih Gümüş, yeniden Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı seçildi. Yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Ali Büklü, Alkan İnce, Arif Yıldız, Atlan Saçlı, Ayşe Gökçüm, Bayram Akgüç, Bayram Boğa, Eyüp Saçlı, İsmet Saraç, Kadir Kırlangıç, Mesut Özbek, Meva Nur Okşak, Murat Demir, Neslihan Demirkol, Neşat Güzel, Ramazan Yantır, Tayfun Kutan, Tezcan Marangoz ve Veli Furkan Türk.

 

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*