Başkan Gümüş ve Karaca’dan Kayaman’a ziyaret

Başkan Gümüş ve Karaca’dan Kayaman’a ziyaret

Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı ve Gelecek Partisi genel başkan yardımcısı Selahattin Kayaman’a Fethiye Belediye başkanı Alim Karaca, Menteşe Belediye başkanı Bahattin Gümüş, Büyükşehir Belediye başkan Yardımcısı Cumhur Çoban hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gelecek Partisi İl Başkanlığına ziyarette bulunan Fethiye Belediye Başkanı Alim  Karaca, “Meclis üyelerimiz ve belediye başkan yardımcılarımızla birlikte Gelecek Partisi İl Başkanımızı iadeyi ziyaret ediyoruz . Daha öncesinde Fethiye Belediyesine yönetimiyle birlikte ziyarette bulunmuşlardı. Yeni bir oluşum içinde Türkiye içinde iddialı yürüdükleri bu yolda başarılar diliyoruz” dedi.

Menteşe Belediye başkanı Bahattin Gümüş, “kurucular kurulunda olan ve hemsşerimiz olan Selçuk Özdağ hocamız ve İl Başkanı Selahattin Kayaman  Menteşe Belediyesine ziyaret etmişlerdi, bizde bugün meclis toplantımızdan sonra  Fethiye belediye başkanımız Alim Karaca, Muğla Büyükşehir Belediye başkan yardımcımız Cumhur Çoban kendilerine iadeyi ziyarette bulunduk. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyoruz yolları açık olsun hepimizin amacı ülkemizin daha refah daha huzurlu daha barış ortamında olması gelecekler noktasında  başarılar diliyoruz” dedi.

Gelecek Partisi Muğla İl başkanı  ve Gelecek Partisi genel başkan yardımcısı  Selahattin Kayaman, “Başkanlarımız iadeyi ziyarette bulundular kendilerine çok teşekkür ederim. Ülkenin durumu bugünkü şartlar önümüz çok fulu inşallah bu ekiple bu dayanışma ile ortak akılla dayanışma ile aydınlık günlere  Muğla ile  Ülkemiz ile birlikte kavuşacağımıza inanıyorum” dedi.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*