Başkan Demir’den Alim Karaca açıklaması; “İddialar asılsız”

Başkan Demir’den Alim Karaca açıklaması; “İddialar asılsız”

Son günlerde CHP’li Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın CHP Genel Merkezi tarafından istifasının istendiği, Başkan Karaca’nın da DSP’ye geçeceğiyle ilgili iddialara cevap CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’den geldi.

Yazılı bir basın açıklamasında bulunan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “İddialar asılsız” dedi.

Başkan Demir’in açıklaması şöyle: “FETHİYE’MİZDEKİ HUZURU BOZMAYA  HİÇ KİMSENİN GÜCÜ YETMEYECEKTİR.

Cumhuriyet Halk Partisinin Fethiye iktidarındaki yerel yönetim başarısından rahatsızlık duyan, siyasi ömrünü tamamlamış odakların yalan ve iftiralar üzerine kurduğu hayal dünyası boşuna bir gayrettir.

Bugün geç saatlerde “Fethiye Türk” adlı yayın organında yayınlanan ve daha önceki tarihlerde Belediye başkanımız Sayın Alim Karaca’ya yapılmış bir hakaret saldırısı yeni bir düzmeceyle yeniden gündeme getirilmiştir. Esas konu bilindiği üzere yine başkanımız tarafından adliyeye intikal ettirilmiştir. Bu komplo olaydan yola çıkarak CHP Alim Karaca’nın istifasını istedi” gibi yalan ve asılsız haberler üretmenin karşılığını da yine yasalar önünde vereceklerdir.

Belediyemiz Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında ve Sayın Belediye Başkanımız Alim Karaca önderliğinde tüm kamuoyu yoklamalarında halkın teveccühünü kazanarak en ön sıralarda yerini almaktadır. Daha birkaç gün önce üstelik Başkanı AK Partili olan Türkiye Belediyeler birliğinin proje yarışmasını kazanarak ödüle layık görülmüştür.

Kaldı ki Fethiye’mizdeki birlik ve bütünlük arzusu Belediye Meclisimizde hayat bulmakta teklifler ortak karala hazırlanmakta ve oy birliği ile alınmaktadır.

Kişisel çıkar ve menfaatleri için ülkenin ve beldemizin huzurunu bozmaya kalkanlar

Yakınlarda herhangi bir seçim yarışı olmadığı halde toplumu gruplara ayırmaya ve kişi siyasetlerine alet etmeye kalkışanlar için meydanlar boş değildir.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı olarak ben ve örgütüm, Belediye Başkanımız Sayın Alim Karaca’nın sonuna kadar yanındayız. Başarısı için ter dökmeye kararlıyız.

Sayın Genel Başkanımızdan başlayarak, partimiz genel yönetimi, örgütümüz ve halkımızla el ele şevkle ve heyecanla hizmetlerimize devam edeceğiz.

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı onurunu taşıyan Mehmet Demir olarak söze başladığım gibi bitiriyorum. Fethiye’mizdeki huzuru bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.”

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*