Başkan Demir, “Fethiye ortak amacımızdır”

Başkan Demir, “Fethiye ortak amacımızdır”

Cumhuriyet Halk Parti Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ile kadın ve gençlik kollarından oluşan kalabalık bir heyet  göreve yeni başlayan Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a hayırlı ve uğurlu olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Sohbet havası içerisinde gerçekleşen ziyarette; Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat; Fethiyelilerin çok sıcak kanlı ve misafirperver insanlar olduğunu ifade ederek “Fethiye’nin hem doğası hem de insanı çok güzel” dedi.

Ziyarette nedeniyle açıklama yapan Cumhuriyet Halk Parti Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Bu gün  CHP Fethiye ilçe başkanlığı olarak görevine yeni başlayan kaymakamımıza hoş geldiniz demek ve tanışmak için bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz.  Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman Kaymakam’ımızın yanında olduk. Çünkü Kaymakamlık makamı siyaset üstüdür. Bu bilinçle her zaman yeni kaymakamımızın da yanındayız. Fethiye ortak amacımızdır. Kaymakamımızla birlikte  ve belediyemiz ile de hep birlikte;  Fethiye için güzel çalışmalar ve hizmetler yapmak isteriz. Ben CHP Fethiye İlçe Başkanı olarak Sayın Kaymakamımıza öncelikle bizleri kabul ettiği için çok teşekkür ediyorum ve şehrimize hoş geldiniz diyorum, yeni görevi hayırlı ve uğurlu olsun, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*