Başkan Demir, “Cumhuriyet Savcıları’nı göreve çağırıyoruz”

Başkan Demir, “Cumhuriyet Savcıları’nı göreve çağırıyoruz”

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Hukuk devleti anlayışını dinamitleyen, bu acziyet gösterilerine karşı Cumhuriyet Savcıları’nı göreve çağırıyoruz.  Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu onurumuzdur.” Dedi.

“Cumhuriyet Halk Partisi, Türkiye Cumhuriyeti’nin bütün yurttaşlarının huzur ve barış içinde yaşamasının sigortasıdır.” diyen CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Tek Adam Rejimi, Susurluk’ta deşifre olan mafya-siyaset ilişkisine yeniden ihtiyaç duyuyor. Bu bir acziyettir.

İktidarını gerginlik, hakaret, tehdit ile sürdürmeye çalışanlar; şimdi de dün “Yezit” dediğine, bugün “Efendim” diyenlerin, ağzıyla partimizin Genel Başkanı, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit etme cüreti gösteriyorlar,

Emperyalizme karşı yedi düvele karşı savaş vermiş bir partinin, korkacağını düşünenler, ne tarih bilincine, ne siyasal zekaya ne de yurt sevgisine sahiptir.

Cumhuriyet Halk Partisi, mevcut mafya düzenine son verecek kararlılığa, iradeye ve cesarete sahiptir. 2. Yüzyıla Çağrı Beyannamemizde belirttiğimiz gibi toplumsal barışın kalıcı hale getirilmesi için tüm terör örgütleri ve yeraltı suç örgütleriyle mücadele ödün vermeksizin sürdürülecektir.

Hukuk devleti anlayışını dinamitleyen, bu acziyet gösterilerine karşı Cumhuriyet Savcıları’nı göreve çağırıyoruz.

Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu onurumuzdur.

Dahili veya harici bedbahtlarımız olursa gözümüzü budaktan sakınmayacağımızı herkes bilmelidir.” Dedi.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*