Başkan Cura, “Aklı evveller MHP’yi dizayn edemeyecektir”

Başkan Cura, “Aklı evveller MHP’yi dizayn edemeyecektir”

MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura 25 Ekim Pazar günü yapılacak MHP Muğla İl kongresi öncesi yazılı bir açıklamada bulundu.

MHP Muğla İl Başkanı ve İl Başkanı Adayı Mehmet Korkmaz’a destek mesajını da içeren açıklamada, Başkan Cura, partiyi karıştırmak ve dizayn etmek isteyenlere de mesaj gönderdi. Başkan Cura, “Bilindiği üzere MHP Muğla ilçelerinde kongreler tamamlanmış olup, 25 EKİM 2020 Pazar günü MHP Muğla İl Başkanlığı kongresi yapılacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi tüm Türkiye’ de olduğu gibi Muğla’da da Cumhur İttifakı ruhu ile 2023 lider ülke Türkiye hedefine  ‘’Önce Ülkem ve Milletim, sonra Partim ve Ben’’  diyerek emin adımlarla yürüyecek kadroları oluşturmaktadır.

Bu kapsamda Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Yönetimi olarak toplantımızı gerçekleştirdik. Bilinmelidir ki duruşumuz ayrılığa ve fitneye geçit vermeyecek kadar nettir. Duruşumuz Lider, Doktrin Teşkilat ahlakından taviz vermeden vefadan yanadır.

Geçmişte “Ülkücülüğümüz Bakidir’’ diyerek başka aşka partilerin kapılarında gezenler bugünde bizi şaşırtmamış ‘’ Yörük Sırtından Kurban Kesmeye’’ kalkışmıştır.  Kendince MHP’ yi dizayn etmeye çalışan kalbinden irin, ağzından bal akıtan aklı evvellere sözümüz şu ki; MHP’nin bekası Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Bekası ile eş değerdir. Bu sebeple parti parti gezip sonrada  MHP’nin bekasına zarar verecek fitnelere  zemin hazırlayanlar ve onlarla iş tutanların farkındayız. Onlarda farkında olsun ki geçit vermeyeceğiz.

MHP Fethiye Teşkilatı olarak tavizsiz bir duruşla tek yürek tek yumruk il teşkilatımızın yanında yer almaya devam edeceğiz. Duruşumuz;   Lider, Doktrin, Teşkilat ahlakından taviz vermediğine bu yolda ülküdaşlarından başkasıyla yol yürümediğine şahitlik ettiğimiz İl Başkanımız Mehmet Korkmaz nezdinde MHP İl Teşkilatının yanındadır. Çağrımız MHP sancağının gölgesinde  ‘’İstiklal  için birlik, istikbal için dirlik’’ diyerek tüm ülküdaşlarımızadır.

Yapılacak İl Kongremizin davamıza, teşkilatlarımıza ve Muğlamıza hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm ülküdaşlarımıza saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*