ALİ KOÇ FETHİYE’YE GELİYOR

ALİ KOÇ FETHİYE’YE GELİYOR

Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cihan Ünal, beraberinde yönetim kurulu ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret ettiler. Ziyarette Fethiye Belediye Başkanı Karaca, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Fethiye’ye geleceğini duyurdu.

Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cihan Ünal, beraberinde yönetim kurulu ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret ettiler. Ünal, “Fethiye’deki en büyük Fenerbahçeliyi ziyaret etmek istedik” dediler.

Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cihan Ünal, Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ‘Fenerbahçe  atkısı’ hediye etti. Cihan Ünal, Karaca’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Fethiye’deki en büyük Fenerbahçeli, Sayın Başkan Alim Karaca’ya ziyarette bulunduk. Kendisine bizi kabul ettiği için teşekkür ederiz” dedi.

“Ali Koç 29 Ekim’de Fethiye’de olacak”

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, Fenerbahçe taraftarının her zaman centilmen olduğunu kaydetti. Belediyespor Basketbol ile Fenerbahçe karşılaşmasında Ali Koç’un kulübümüzü çok güzel misafir ettiğini söyleyen Karaca, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda sayın Ali Koç’u Fethiye’de ağırlayacağız. Buradan da kamuoyuna duyuruyorum” dedi. Ziyaretten dolayı tüm Fenerbahçeliler derneği başkan ve yönetimine teşekkür eden Karaca, “Yönetimimizi belediyemizde misafir etmekten mutluluk duydum” diye konuştu.

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*