AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ülker’den Yantır’a Ziyaret

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ülker’den Yantır’a Ziyaret

Seydikemer’de hafta sonu gerçekleşen AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları 3’üncü Olağan Genel Kurulunda başkan olarak seçilen Ramazan Sıtkı Ülker ve yönetimi, önceki dönem AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten ve şuan AK Parti Ana Kademe Seçim İşleri Başkanlığına gelen Ramazan Yantır’ı parti binasında nöbet tuttuğu sırada ziyaret etti.

Oldukça samimi bir havada geçen ziyarette AK Parti’nin Seydikemer’deki çalışmaları konuşuldu. AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu belirten AK Parti Ana Kademe Seçim İşleri Başkanlığına gelen Ramazan Yantır, “AK Parti’de Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüttüğüm zamanlar benim için en önemli zamanlardı. Partimizin daha çok gençlere ulaşması için çalışmalar yürüttük. Bu çalışmalarda bizlere destek veren parti büyüklerimize teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz hafta sonu  Gençlik Kolları Başkanlığı bayrağını yine parti içerisinde tanıdığımız, bildiğimiz kardeşimiz olan Ramazan Sıtkı Ülker’e teslim ettik. Bende yine partime hizmet edebilmek için Ana Kademe Seçim İşleri Başkanlığında göreve geldim. AK Parti davasını omuz omuza vererek sürdüreceğiz” dedi.

AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker; “Bugün AK Parti Seydikemer İlçe Binasında nöbet tutan, önceki dönem AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları Başkanı ve şuan  AK Parti Ana Kademe Seçim İşleri Başkanlığına gelen Ramazan Yantır’ı ziyaret ettik. Ramazan Yantır başkanım partiye verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. AK Parti’nin Seydikemer’de, bölgemizde daha çok gençliğe ulaşması için kendisinin tecrübelerinden faydalanacağız” ifadelerini kullandı.

 

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*